ZDEJMOWANIE KLĄTW, ODCZYNIANIE UROKÓW, Oczyszczanie Energetyczne, Bezpłatne Badanie

KONTAKT

Łódź - Dodane przez daruzdrawiania (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia ZDEJMOWANIE KLĄTW, ODCZYNIANIE UROKÓW, Oczyszczanie Energetyczne, Bezpłatne Badanie

Zdejmowanie klątw i uroków z osób, domów, biur, firm, terenów pod zabudowę wraz z oczyszczaniem energetycznym. Bezpłatne badanie...

Jak zdjąć klątwy, zdejmowanie klątw i uroków, odczynianie klątw i uroków, klątwy, uroki,

odprowadzanie dusz, duchów, bytów, usuwanie szlaków astralnych, czarów, zaklęć, magii, oczyszczanie aury, czakr, wcieleń i karmy.

Te wszystkie pytania i stwierdzenia zmierzają do jednego - czujemy, że ktoś lub coś w Nas, w naszym mieszkaniu, domu, biurze, firmie blokuje prawidłowy obieg energii, nasze zdrowie fizyczne i psychiczne, relacje międzyludzkie, harmonijny rozwój i finanse firmy.

To wszystko może świadczyć o tym, że na Nas lub na w/w przestrzenie naszych działań została nałożona klątwa, urok lub występują inne z w/w obciążeń.

W takim przypadku można sprawdzić czy tak jest i po potwierdzeniu przystąpić do zdejmowania klątw lub uroków czy szeregu innych zanieczyszczeń energetycznych, które również mogą wystąpić.

W tym celu należy dostarczyć:

1.zdjęcie osoby /nie starsze niż 5 lat/
2.imię i nazwisko,
3.datę urodzenia
4.miasto zamieszkania

Jeżeli dotyczy to mieszkania, domu, biura, firmy, terenu pod zabudowę to konieczne będzie dostarczenie planu pomieszczeń lub terenu albo ksera rysunku technicznego dotyczącego tych lokalizacji lub własnoręcznie wykonanego najprostszego szkicu z dołączonym przez właściciela, wpisem imienia i nazwiska, datą urodzenia i adresem obiektu.

Powyższe materiały należy przesłać na adres e-mail:

daruzdrawiania@wp.pl

Po ich dostarczeniu przystępujemy do badania energetycznego na okoliczność wystąpienia klątw, uroków czy innych blokad i zanieczyszczeń.
Badanie energetyczne jest bezpłatne i wykonujemy je na odległość.

Po potwierdzeniu i uzgodnieniu ze zleceniodawcą warunków wykonania zlecenia, przystępujemy do zabiegu zdejmowania klątw, uroków i innych blokad oraz do oczyszczania energetycznego.

Zabiegi wykonujemy bezpośrednio w naszym gabinecie,

z osobistym udziałem osoby zainteresowanej,

lub na życzenie wykonujemy zabiegi zdalne, ze zdjęcia, na odległość.

Z tak przeprowadzonego zabiegu przesyłamy następnie szczegółowe sprawozdanie.

Nie czekaj już dłużej!

Skontaktuj się!

kom. 668 291 316

daruzdrawiania@wp.pl

http://www.daruzdrawiania.pl

Centrum Zdrowia i Urody DAR

Mapa ŁódźProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZDEJMOWANIE KLĄTW, ODCZYNIANIE UROKÓW, Oczyszczanie Energetyczne, Bezpłatne Badanie


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Radio Łódź !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj