Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego

Łódź - Dodane przez biuro.rekrutacjalodz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego

W związku z dynamicznym rozwojem Autoryzowany Partner koncernu elektrycznego zajmującego jedną z czołowym polskich grup elektrycznych poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży energii elektrycznej

Zakres obowiązków:
- Realizacja planów sprzedażowych
- Pozyskiwanie i obsługa Klientów
- Przedstawianie ofert energii elektrycznej, prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
- Zawieranie umów na zakup energii elektrycznej
- Utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi odbiorcami energii elektrycznej

Oczekujemy:
- doświadczenia w aktywnej, mobilnej sprzedaży Klientów
- prawo jazdy kat. B
- wysokiej kultury osobistej
- mobilności
- motywacji do realizacji planów sprzedażowych
- entuzjazmu, zaangażowania i komunikatywności
- własna działalność gospodarcza mile widziana

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia do efektywnej pracy
- wsparcie przełożonego na każdym kroku sprzedaży
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- szkolenia produktowe
- możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą potralu lodzstrefa.

Mapa ŁódźProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego

Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Łódź Art Center !