Telefoniczna sprzedaż produktów multimedialnych ! Praca nie tylko dla studentów !

KONTAKT

Łódź - Dodane przez rekrutacja29 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Telefoniczna sprzedaż produktów multimedialnych ! Praca nie tylko dla studentów !

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW TELEINFORMATYCZNYCH
Miejsce pracy: Łódź

nr ref. KTN

Poszukujemy osób dynamicznych i lubiących kontakt z ludźmi, nastawionych na długofalową współpracę w zakresie telefonicznej sprzedaży usług teleinformatycznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
Kompleksowa obsługa klienta zgodnie z ustalonymi standardami
Analiza potrzeb i doradztwo w zakresie adekwatnych rozwiązań
Negocjowanie warunków sprzedaży i zawieranie umów
Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

WYMAGANIA:

Poprawna dykcja i miły głos
Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
Silna motywacja do pracy i wytrwałość w dążeniu do celu
Dobra znajomość obsługi komputera
Pozytywne nastawienia do pracy i klientów

OFERUJEMY:

Umowę zlecenie
Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa + system prowizyjny + premie
Elastyczny grafik i możliwość pracy w systemie zmianowym
Szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące umiejętności sprzedażowe
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU !

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV w języku polskim) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Mapa ŁódźProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Telefoniczna sprzedaż produktów multimedialnych ! Praca nie tylko dla studentów !

Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !