SZUKAM: Programista CNC

KONTAKT

Łódź - Dodane przez ebryndza1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SZUKAM: Programista CNC

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, specjalizującej się w produkcji narzędzi
do obróbki skrawaniem, w związku z prężnym rozwojem spółki, poszukujemy
osoby na stanowisko:

Programista CNC
Region: woj. łódzkie
PCNC/10/K

Obowiązki:
Doradztwo techniczne w zakresie narzędzi do obróbki skrawaniem, w tym serwis techniczny;
Koordynowanie realizacji projektów związanych z wdrożeniem nowych narzędzi u Klienta;
Nawiązywanie i rozwijanie relacji z potencjalnymi Klientami;
Tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy;
Monitorowanie potrzeb Klientów oraz działań konkurencji;
Monitoring rynku w zakresie nowych, innowacyjnych produktów;
Kreowanie wizerunku firmy w regionie.

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane o specjalności obróbka skrawaniem;
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość procesu obróbki skrawaniem;
Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana);
Umiejętność organizowania czasu pracy;
Samodzielność oraz wysoka kultura osobista;
Mile widziane kursy w zakresie sprzedaży, negocjacji oraz techniczne w zakresie obróbki skrawaniem;
Prawo jazdy kat. B oraz znajomość MS Office;
Mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym;
Samodzielność w działaniu;
Atrakcyjne narzędzia pracy.

Mapa ŁódźProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - SZUKAM: Programista CNC

Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Hej Łódź !