SZUKAM: Programista CNC

KONTAKT

Łódź - Dodane przez ebryndza1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SZUKAM: Programista CNC

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, specjalizującej się w produkcji narzędzi
do obróbki skrawaniem, w związku z prężnym rozwojem spółki, poszukujemy
osoby na stanowisko:

Programista CNC
Region: woj. łódzkie
PCNC/10/K

Obowiązki:
Doradztwo techniczne w zakresie narzędzi do obróbki skrawaniem, w tym serwis techniczny;
Koordynowanie realizacji projektów związanych z wdrożeniem nowych narzędzi u Klienta;
Nawiązywanie i rozwijanie relacji z potencjalnymi Klientami;
Tworzenie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy;
Monitorowanie potrzeb Klientów oraz działań konkurencji;
Monitoring rynku w zakresie nowych, innowacyjnych produktów;
Kreowanie wizerunku firmy w regionie.

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane o specjalności obróbka skrawaniem;
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość procesu obróbki skrawaniem;
Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana);
Umiejętność organizowania czasu pracy;
Samodzielność oraz wysoka kultura osobista;
Mile widziane kursy w zakresie sprzedaży, negocjacji oraz techniczne w zakresie obróbki skrawaniem;
Prawo jazdy kat. B oraz znajomość MS Office;
Mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie z kapitałem zagranicznym;
Samodzielność w działaniu;
Atrakcyjne narzędzia pracy.

Mapa ŁódźProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - SZUKAM: Programista CNC

Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !