Specjalista ds telefonicznej obsługi klienta

KONTAKT

Łódź - Dodane przez marta.ostrowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds telefonicznej obsługi klienta

Poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Miejsce pracy: Łódź
TC/SOK/LOD

Zakres zadań:
Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klienta;
Umawianie spotkań z doradcą biznesowym;
Informowanie klienta o bieżącej ofercie i produktach finansowych;
Budowanie profesjonalnych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta mile widziane;
Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godzin dziennie);
Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu;
Wysoka orientacja na potrzeby klienta;
Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie proporcjonalne do poziomu realizacji zadań);
Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
Partnerską kulturę firmy;
Profesjonalny system szkoleń;
Bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Mapa ŁódźProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds telefonicznej obsługi klienta

Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !