Specjalista ds. Spedycji

KONTAKT

Łódź - Dodane przez hrpartners (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Spedycji

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPEDYCJI
Nr ref.: SSP/01

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

Organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
Dbanie o jakość i terminowość dostaw
Analizowanie kompletności otrzymywanych dokumentów transportowych
Pozyskiwanie nowych zleceń transportowych
Utrzymywanie bieżącego kontaktu z przewoźnikami
Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami

Nasz Klient oczekuje:

Wykształcenia wyższego
Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z organizacją transportu, spedycją lub logistyką
Min. dobrej znajomości języka włoskiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
Wysoce rozwiniętych kompetencji interpersonalnych oraz bardzo dobrej organizacji pracy

Nasz Klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Możliwość rozwoju zawodowego
Samodzielne stanowisko pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w formacie DOC wraz z podaniem Nr Ref.: SSP/01 w temacie wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę HR partners (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"
Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 7522)

Mapa ŁódźProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Spedycji

Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !