Specjalista ds. Pre-Press

KONTAKT

Łódź - Dodane przez hrpartners (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Pre-Press

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRE-PRESS

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: SPP/03

Zakres obowiązków:

Przygotowanie powierzonych materiałów graficznych do druku w oparciu o wskazane specyfikacje
Nadzór i kontrola nad procesem realizacji projektów opakowań
Bieżąca obsługa programów graficznych
Wykorzystanie procesu zarządzania kolorem w codziennej pracy
Współpraca z Działem Rozwoju Produktu w zakresie realizowanych projektów

Nasz Klient oczekuje:

Kilkuletniego doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku
Bardzo dobrej znajomości programów graficznych Illustrator i Photoshop (mile widziana znajomość ArtPro)
Praktycznej znajomości narzędzi wykorzystywanych w procesie DTP
Znajomości języka angielskiego umożliwiającej podstawową komunikację w mowie i piśmie

Nasz Klient oferuje:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
Innowacyjne środowisko pracy
Udział w ciekawych projektach o zasięgu globalnym
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjny pakiet socjalny

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z podaniem Nr ref.: SPP/03 w temacie wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę HR partners z siedzibą w Łodzi przy ul. Więckowskiego 20/9, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości jeżeli nie zmieni się cel ich przetwarzania. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z obecnymi jak i przyszłymi procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, jak również prawo żądania wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, gdy stały się zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.
Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 7522)

Mapa ŁódźProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Pre-Press

Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Radio Łódź !