SPECJALISTA DS. BIURA I ZARZĄDU

KONTAKT

Łódź - Dodane przez rekrutacja83 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SPECJALISTA DS. BIURA I ZARZĄDU

Obecnie poszukujemy

Nr REF: BZ/2016

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Opis stanowiska:

- organizacja, koordynacja i obsługa spotkań Zarządu
- prowadzenie kalendarza Zarządu
- organizacja podróży służbowych
- koordynowanie współpracy i przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie
- zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji Zarządu
- bieżące wsparcie Zarządu w codziennych działaniach
- dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

- wysoka kultura osobista i miła aparycja
- wykształcenie minimum średnie
- min. jednoroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. angielskiego
- zaangażowanie
- kreatywność i elastyczność
- doskonała organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
- umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej i redagowania tekstów
- znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) i urządzeń biurowych
- odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku
- stabilne zatrudnienie
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- stałe wynagrodzenie plus dodatkowe benefity (Medicover, karta Multisport)
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę w pracy

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować z najlepszymi!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez REDWOOD HOLDING S.A., z siedzibą w Łodzi, ul. Papiernicza 7, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również przez spółki wchodzące w skład REDWOOD HOLDING, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
REDWOOD HOLDING S.A. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
aktualny wykaz spółek wchodzących w skład REDWOOD HOLDING jest publikowany na stronie internetowej

Mapa ŁódźProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPECJALISTA DS. BIURA I ZARZĄDU

Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Klub Im fit !