Spawacz z uprawnieniami MAG i TIG

KONTAKT

Łódź - Dodane przez cris.rekrutacja (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz z uprawnieniami MAG i TIG

Miejsce pracy: województwo łódzkie
Nr Ref.: 2/SPAW/14

Zadania:
samodzielna praca na spawalni;
dbałość o stanowisko pracy;
przestrzeganie zasad bhp.

Wymagania:
min. 4-letnie doświadczenie w pracy spawalniczej;
warunek konieczny: posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych MAG i TIG (inne będą dodatkowym atutem);
wykształcenie min. średnie;
odpowiedzialność za powierzone mienie, dyspozycyjność;
czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
do udziału w rekrutacji zachęcamy osoby w wieku powyżej 50 lat (w tym emerytów i osoby korzystające ze świadczeń przedemerytalnych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres mailowy lub na adres Centrum Rozwoju i Integracji Społecznej, ul. Piłsudskiego 135/412, 92-318 Łódź

Mapa ŁódźProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz z uprawnieniami MAG i TIG

Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Łódź Art Center !