ŚLUSARZ - praca od zaraz!

KONTAKT

Zgierz - Dodane przez Jobs Plus (firma) -

Pełna treść ogłoszenia ŚLUSARZ - praca od zaraz!

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla firmy produkcyjnej z branży urządzeń transportowych poszukuje
Pracowników na stanowiska:

ŚLUSARZ

Nr ref.: ŚLUSARZ/ZGIERZ/0115
Miejsce pracy: Zgierz k. Łodzi

OBOWIĄZKI:
montaż elementów metalowych takich jak rolki, burty, podpory
obsługa nożyc gilotynowych do cięcia blachy

WYMAGANIA:
doświadczenie na podobnym stanowisku
gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
zdolności manualne
umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
pracę od pon. pt.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego ŚLUSARZ/ZGIERZ/1014 przez formularz na stronie lub na adres rekrutacjamalpajobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Mapa ZgierzProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - ŚLUSARZ - praca od zaraz!

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !