Senior Java Developer

KONTAKT

Łódź - Dodane przez paulina.stochel (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Senior Java Developer

Dla jednego z naszych klientów międzynarodowej firmy specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań IT dla sektora finansowego poszukujemy obecnie Specjalistów na stanowisko:

(lokalizacja:Łódź)

Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV.
Oczekiwania:

doświadczenie w programowaniu w języku Java (zarówno SE jak i Java EE)
znajomość Frameworku Spring i Hibernate
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile Widziane:
znajomość messagingu (np. JMS, TIBCO lub MQ)
doświadczenie w TDD

Obowiązki:
projektowanie oraz implementacja rozwiązań według metodyki SCRUM
dokumentowanie wykonanych zadań
współpraca z zespołem oraz pomoc młodszym stażem programistom

Oferujemy:
Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Współpraca z wiodącymi firmami z branży IT
Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
Pakiet świadczeń dodatkowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez RINF z siedzibą we Wrocławiu.

Mapa ŁódźProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Senior Java Developer

Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !