Przedstawiciel

KONTAKT

Łódź - Dodane przez praktyki3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel

Poszukujemy osób:
- będącymi studentami uczelni wyższych ,
- z wysoką automotywacją i zorientowanych na wynik,
- komunikatywnych,
- dynamicznych i zorganizowanych.

Obowiązki:
- czynny udział w promocji produktów firmy,
- sprzedaż programów: Work and Travel USA i Camp USA wśród studentów,
- organizacja stoisk promocyjnych na uczelni,
- oferowanie ubezpieczenia NNW dla studentów wraz z kartą zniżkową GITc,
- kontakt ze środowiskiem studenckim.

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć,
- atrakcyjne zarobki i system prowizyjny,
- dla najlepszych osób premie i możliwość otrzymania pracy na stałe,
- zdobycie doświadczenia w handlu i marketingu.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy

Mapa ŁódźProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel

Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź Art Center !