Pracownik Magazynowy

KONTAKT

Łódź - Dodane przez praca56 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Magazynowy

PEKAES silna i nowoczesna polska firma TSL, spełniająca międzynarodowe standardy rynkowe i oferująca pełen zakres produktów logistyczno-transportowych, w związku z dynamicznym rozwojem, oferuje pracę na stanowisku Pracownik Magazynowy.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
Planowanie, rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe
Bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek
Kontrola poprawności i kompletności dokumentacji przewozowej
Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów
Wypełnianie dokumentów magazynowych
Terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy
Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych

OCZEKIWANIA:
Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziana praca w magazynie x-doc)
Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym-czołowym z doświadczeniem przy załadunkach i rozładunkach naczep przy bezpośrednim wjechaniu na nie
Znajomość procesów magazynowych
Rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań
Umiejętność pracy pod presja czasu
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Wykształcenie min. zawodowe

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Mapa ŁódźProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Magazynowy

Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Hej Łódź !