Praca przy lutowaniu elementów elektronicznych - produkcja (Holandia)

KONTAKT

Pabianice - Dodane przez Solid Service Flexwork (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca przy lutowaniu elementów elektronicznych - produkcja (Holandia)

Branża: Produkcja branża elektroniczna
Lokalizacja: Holandia
Agencja Pracy Solid Service Flexwork (nr rejestru 10692) dla jednego ze swoich Klientów z Holandii, poszukuje osób do pracy w charakterze:
Pracownik produkcji lutowanie elementów elektronicznych

Opis oferty:
Obecnie posiadamy wolne miejsca pracy przy produkcji elementów elektronicznych.
Zakres obowiązków: łączenie, lutowanie elementów elektronicznych wg dokumentacji, pakowanie zmontowanych urządzeń, kontrola jakości wykonanych produktów.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Prawo jazdy kat. B.
Sprawności manualne oraz umiejętność pracy w zespole.
Gotowość do podjęcia pracy w ciągu kilku dni.
Uprzejmie informujemy, iż to nie jest oferta pracy dla par.
Nie wymagamy praktycznej wiedzy przy lutowaniu każda osoba przechodzi szkolenie/instruktaż stanowiskowy.
Zachęcamy także kobiety do aplikowania na tę ofertę. Nie jest to ogłoszenie skierowane tylko do mężczyzn.

Oferujemy:
Stawka uzależniona od wieku pracownika (stawka wiekowa) od 5,00 do 6,20 euro/netto.
Komfortowe zakwaterowanie.
Dojazd do pracy na terenie Holandii.
Pracę tymczasową na okres od 3 do 6 miesięcy.
Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
Opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Holandii.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy wpisując w temat wiadomości: Praca przy lutowaniu elementów elektronicznych imię nazwisko.

Kontakt:
Solid Service Flexwork
Pabianice 95-200
ul.Grobelna7/201A

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy SOLID SERVICE Flexwork (nr rejestru 10692) , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK!

Mapa PabianiceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca przy lutowaniu elementów elektronicznych - produkcja (Holandia)

Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź Art Center !