Praca dla Psychologa

KONTAKT

Łódź - Dodane przez rekrutacja79 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla Psychologa

Instytut Rozwoju Kadr to firma specjalizująca się w projektach rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych. Do współpracy przy aktualnie realizowanym projekcie, PILNIE poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Psycholog
Nr ref.: PSY/miejsce zamieszkania
Miejsce pracy: ŁÓDŹ, DOBIESZKÓW, ZGIERZ

Zakres obowiązków:
- przeprowadzenie psychologicznych warsztatów grupowych i porad indywidualnych, kształtujących umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży i mają pomóc uczestnikom w rozwiązywaniu problemów związanych np. z sytuacją rodzinną, nieradzeniem sobie ze stresem i agresją, konfliktami z rówieśnikami, uzależnieniami, niską samooceną oraz motywacją do podejmowania konstruktywnych działań.

Czas trwania projektu: 60 dni szkoleniowych

Wymagania:
- dyplom magistra psychologii
- doświadczenie w pracy z młodzieżą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następujących dokumentów:
- cv
- skan dyplomu ukończenia studiów z psychologii,
- konspekt przykładowego warsztatu dla młodzieży z zakresu wymienionej wyżej tematyki zajęć.

W temacie wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia oraz MIEJSCE ZAMIESZKANIA.

Na aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Instytut Rozwoju Kadr posiada Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr: 4079.

Mapa ŁódźProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla Psychologa

Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Hej Łódź !

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam