Praca dla pielęgniarki w Wielkiej Brytanii

KONTAKT

Łódź - Dodane przez med1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla pielęgniarki w Wielkiej Brytanii

Dla naszego Klienta z branży medycznej szukamy kandydatów do Wielkiej Brytanii na stanowisko:
Pielęgniarka dyplomowana

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska:

Sprawdzanie temperatury, ciśnienia krwi
Współpraca z personelem medycznym podczas badań
Przeprowadzanie transfuzji krwi
Przygotowanie do leczenia pacjentów
Podawanie leków i zastrzyków
Oczyszczanie i opatrywanie ran
Odpowiedź na połączenia alarmowe, ocena sytuacji i niesienie pomocy.
Praca z użyciem zaawansowanych technologii (high-tech), sprzętu medycznego

Wymagania:

Rejestracja (lub w fazie decyzyjnej) w Radzie Pielęgniarstwa i Położnictwa w Wielkiej Brytanii (NMC)
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
Możliwość wyjazdu do Wielkiej Brytania na min. 12 miesięcy
Empatia i chęć niesienia pomocy pacjentom

Oferujemy:

Szkolenia przygotowujące do wypełniania obowiązków
Atrakcyjne godziny pracy i warunki zatrudnienia
Dodatkowo płatne nadgodziny
Praca w na oddziałach szpitalnych, w hospicjach, szkołach i prywatnych szpitalach oraz wizytacje domowe
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na podany adres e-mail.

Prosimy w temacie wiadomości wpisywać numer referencyjny: RGN/GB/Jobs.pl

Mapa ŁódźProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla pielęgniarki w Wielkiej Brytanii

Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !