PRACA DLA OPIEKUNEK O/STARSZYCH

KONTAKT

Łódź - Dodane przez info77 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACA DLA OPIEKUNEK O/STARSZYCH

Newwaywork.eu sp. z o.o. poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osób Starszych lub Pomoc Domowa w Niemczech (całe Niemcy)

Wymagania:
- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca codzienną komunikację
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub schorowanymi
- Gotowość do pracy na już .
- Miłe usposobienie, empatia .

Zadania:
-Zapewnienie opieki dla osoby starszej lub chorej,
-Wykonywanie oraz pomoc w codziennych czynnościach (np. pomoc przy myciu lub ubieraniu)

Oferujemy:
- Legalną pracę w Niemczech na podstawie umowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Pełne ubezpieczenie na warunkach niemieckich
- Organizacja i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
- Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników newwaywork (polskojęzycznych )
- Nie pobieramy żadnych prowizji.
Osoby zainteresowane prosimy przesłanie cv na e-mail: lub wypełnienie formularza na naszej stronie WWW / bądź kontakt telefoniczny : 58 305 4018, 512-712-777, 508-442-256

Mapa ŁódźProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACA DLA OPIEKUNEK O/STARSZYCH

Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam