Poszukiwany Inspektor ds. budowlanych praca w firmie zarządzającej nieruchomościami

KONTAKT

Łódź - Dodane przez pracazzn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukiwany Inspektor ds. budowlanych praca w firmie zarządzającej nieruchomościami

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy City Service spółka Zespół Zarządców Nieruchomości poszukuje pracownika na stanowisko:
Inspektor d/s budowlanych
Miejsce pracy: Łódź
Zakres zadań:
nadzór i odbiory robót remontowych realizowanych przez Wspólnoty Mieszkaniowe
zapewnienie bezpieczeństwa oraz sprawności użytkowej w obsługiwanych obiektach poprzez nadzór nad właściwą obsługę techniczną, bezpieczeństwo użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
wykonywanie kontroli techniczno-budowlanych oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych,
przygotowywanie specyfikacji technicznych i przedmiarów robót,
współdziałanie z urzędami, instytucjami, osobami prawnymi i fizycznymi w zakresie wynikającym z przepisów prawa,
terminowe przygotowanie odpowiedzi na pisma, skargi i wnioski dotyczące spraw technicznych,
inicjowanie nowych rozwiązań usprawniających realizację zadań w obsługiwanych nieruchomościach.
Od Kandydatów oczekujemy:
wykształcenia budowlanego warunek konieczny,
uprawnień budowlanych,
znajomości i przestrzegania aktualnych przepisów prawa a w szczególności:
Prawa Budowlanego, rozporządzeń MSWIA w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych, Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Postępowania Administracyjnego w niezbędnym zakresie,
umiejętności wykonywania kosztorysów oraz obsługi programu NORMA PRO,
obsługi komputera w zakresie programów biurowych i poczty elektronicznej,
zdolności do samodzielnej organizacji pracy,
komunikatywności,
otwartości w zdobywaniu nowej wiedzy i doskonaleniu zawodowym.
Prawa jazdy kat. B
Oferujemy stabilne zatrudnienie w dużej firmie z branży obsługi nieruchomości w oparciu o umowę o pracę.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mapa ŁódźProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukiwany Inspektor ds. budowlanych praca w firmie zarządzającej nieruchomościami

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !