Pedagog dziecięcy do pracy w przedszkolu

KONTAKT

Łódź - Dodane przez rekrutacja83 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pedagog dziecięcy do pracy w przedszkolu

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi aktualnie poszukuje kreatywnych, zaangażowanych osób na stanowisko:
Pedagoga dziecięcego do pracy w przedszkolu
Nr REF: WSP/2016

Obowiązki:
Tworzenie programu edukacyjnego dla grupy
Ewaluacje postępów dzieci
Prowadzenie zajęć edukacyjnych
Prowadzenie grupowych uroczystości
Opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć z dziećmi, organizowanie zabaw i zajęć dostosowanych do wieku dzieci

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne (minimum licencjat)
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość metodyki i dydaktyki pracy z małymi dziećmi
Odpowiedzialność
Dobra organizacja pracy
Entuzjazm, zaangażowanie
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych, cierpliwość
Umiejętność nawiązania kontaktu z dzieckiem

Oferujemy:
Narzędzia niezbędne do pracy
Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
Wsparcie na każdym etapie współpracy
Miłą atmosferę
Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami

Mapa ŁódźProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pedagog dziecięcy do pracy w przedszkolu

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !