Opiekunka/n osób starszych Niemcy

KONTAKT

Łódź - Dodane przez rekrutacja39 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka/n osób starszych Niemcy

Szukamy opiekunkę do podopiecznej, ma 81 lat, lekką demencje, całkowicie sprawna.
Wymagania:
- komunikatywna, dobra bądź bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- mile widziane referencje
obowiązki:
Praca ta polega głównie na:
- pomocy przy wykonywaniu codziennych czynności,
- pomocy przy codziennej toalecie,
- pomocy przy wychodzeniu z domu oraz podczas spacerów,
- wspólnym spędzaniu czasu z podopiecznym,
- przygotowywaniu posiłków,
oferujemy:
- zarobki: 1000-1200 Euro
- opłacane składki ZUS i podatki,
- opłacenie i zorganizowanie dojazdu do/z Niemiec,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie,
- pełna opieka naszych koordynatorów na miejscu pracy.
opis dodatkowy:
CV prosimy przesyłać na adres mailowy,
załączeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.
Nr. KRAZ: 6913

Mapa ŁódźProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka/n osób starszych Niemcy

Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Radio Łódź !

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam