Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Herdecke (niedaleko Dortmundu). nr ref: P.Gis.

KONTAKT

Łódź - Dodane przez kontakt121 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Herdecke (niedaleko Dortmundu). nr ref: P.Gis.

Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Herdecke (niedaleko Dortmundu).
nr ref: P.Gis.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1200 euro + 120 euro za okres świąteczny
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczna ma 71 lat, waży 75 kg, mierzy 159 cm. Mieszka samotnie w mieszkaniu z tarasem w małym miasteczku Herdecke (niedaleko Dortmundu). Pani cierpi na słabość starczą, demencje, alzheimera, cukrzyce - lekko podwyższony cukier ale przyjmuje odpowiednie leki. Ma nieznaczne problemy z mowa i ze wzrokiem - nosi okulary. Występuje u niej duża dezorientacja co do czasu, nieznaczna co do miejsca, osób i sytuacji. Porusza się samodzielnie, wchodzi po schodach samodzielnie. Transfer nie jest wymagany. Podopieczna kontroluje potrzeby fizjologiczne, większość czynności codziennych wykonuje samodzielnie. Podopieczna ma dietę wykluczającą mięso (wegetarianka), pieprz, paprykę, nie pije również alkoholu. Nie ma żadnych problemów z przesypianiem nocy.
1 raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa do sprzątania. Podopieczna jest osobą łagodną, potrzebuje dużo ciepła, lubi spędzać czas z rodzina, nie ogląda TV ani nie słucha radia, lubi czytać gazety, oglądać albumy malarskie i rozmawiać o nich, lubi jak jej się czyta na głos.

Poszukiwana opiekunka język z biegłym językiem niemieckim, z prawem jazdy (zakupy samochodem), mająca doświadczenie w opiece nad osobami z demencja, niepaląca (najchętniej religijna, zainteresowanie: sztuka itp).

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- biegła znajomość języka niemieckiego
- czynne prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi z demencją
- brak nałogów
- pogodne usposobienie
- gotowość do wyjazdu od 27.10 i pobyt również na święta.

Mapa ŁódźProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla Starszej Pani , NIEMCY Herdecke (niedaleko Dortmundu). nr ref: P.Gis.

Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !