Młodszy Monter

KONTAKT

Stryków - Dodane przez mklys (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Młodszy Monter

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim.
Na polskim rynku działamy od 2006 roku.
W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu:
Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Dla naszego Klienta lidera w produkcji światłowodów dla branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Stryków
AK/MM/05/2014

Zadania:
montaż i obróbka bardzo drobnych elementów światłowodowych
kontrola jakości
dokonywanie pomiarów
pakowanie
Oczekiwania:
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
zdolności manualne
dobry wzrok
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferujemy:
umowę o pracę tymczasową
ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
atrakcyjny system premiowania
dofinansowane posiłki
zorganizowany dojazd z Łodzi, Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Aleksandrowa, Głowna i innych

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez firmę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Sielska 8, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych".

Mapa StrykówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy Monter

Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Art Center !

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam