Młodszy Monter

KONTAKT

Stryków - Dodane przez mklys (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Młodszy Monter

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim.
Na polskim rynku działamy od 2006 roku.
W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu:
Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Dla naszego Klienta lidera w produkcji światłowodów dla branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Stryków
AK/MM/05/2014

Zadania:
montaż i obróbka bardzo drobnych elementów światłowodowych
kontrola jakości
dokonywanie pomiarów
pakowanie
Oczekiwania:
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
zdolności manualne
dobry wzrok
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferujemy:
umowę o pracę tymczasową
ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
atrakcyjny system premiowania
dofinansowane posiłki
zorganizowany dojazd z Łodzi, Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Aleksandrowa, Głowna i innych

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez firmę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Sielska 8, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych".

Mapa StrykówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy Monter

Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !