Mikro kamera z rejestracją na karcie mikro SD wizji i fonii. Polskie menu. Długi czas nagrywania.

KONTAKT

Łódź - Dodane przez Mikrop (firma) -

Mikro kamera z rejestracją na karcie mikro SD wizji i fonii. Polskie menu. Długi czas nagrywania.

Pełna treść ogłoszenia Mikro kamera z rejestracją na karcie mikro SD wizji i fonii. Polskie menu. Długi czas nagrywania.

DVR - Miniaturowy rejestrator cyfrowy wizji i fonii z kamerą kolorową

Najnowsza i najnowocześniejsza wersja urządzenia do nagrywania obrazu i dźwięku od producenta.
W rejestratorze tym jest nieporównywalna jakość obrazu oraz możliwości konfiguracji w stosunku do innych tego typu rejestratorów.
Rejestrator cyfrowy wizji posiada mikrofon i wbudowaną miniaturową kamerę kolorową o bardzo dobrej jakości i rozdzielczości. Obraz zarejestrowany na karcie pamięci jest bardzo ostry i wyraźny.
Kamera posiada obiektyw o bardzo małej średnicy optyki. Dzięki temu rejestrator można umieścić w dowolnym miejscu gdzie do zarejestrowania obrazu wystarczający będzie otwór ok. 2 mm.
Rejestrator posiada tylko przycisk włączania/wyłączania, dzięki czemu jest niewiarygodnie prosty w obsłudze. Włączenie rejestratora może również odbywać się poprzez załączenie zasilania.
Rejestrator jest tak zaprojektowany, że nie zawiesza się - jak większość tego typu urządzeń.

Rejestrator został wyposażony w system z kompresją MJPEG i materiał audio/video jest od razu rejestrowany na karcie pamięci typu: SD.
Dla ułatwienia wizualizacji procesu nagrywania i kontroli rejestratora zastosowane zostały diody sygnalizacyjne LED.
Nagrany materiał filmowy można odtworzyć np.: w programie Media Player, odtwarzaczach MP4 odtwarzających tego typu pliki.
Dzięki zastosowaniu specjalnego oprogramowania rejestrator można konfigurować w szerokim zakresie poprzez plik CONFIG.TXT w języku polskim.
Można w nim określić: datę, czas, jakość, rozdzielczość oraz szybkość nagrania (w klatkach na sekundę).
Uwaga: ustawienie większej ilości klatek oraz lepszej jakości - powoduje zmniejszenie całkowitego czasu nagrywania na karcie pamięci wg. tabeli nagrań.

Zastosowanie:
Rejestrator charakteryzuje się bardzo małymi rozmiarami 28x40 mm oraz niewielką wagą 8 gram, dlatego można go używać i stosować do dokumentacji zdarzeń np.:
- na trasie przejazdu samochodu,
- do działań inwigilacyjnych
- w modelarstwie do rakiet, robotów, zabawek.

Opis działania i programowania:
Rejestrator posiada akumulator, który w pełni naładowany pozwala na około 2 godziny pracy.
Do zasilania ciągłego i ładowania akumulatora w rejestratorze należy podłączyć źródło zasilania DC do 5V 200mA. Zbyt niskie napięcie zasilania akumulatora uniemożliwiające nagrywanie, sygnalizowane jest pulsowaniem diody LED zielonej.

Konfiguracja rejestratora odbywa się poprzez plik CONFIG.TXT w języku polskim, który znajduje się na karcie microSD. Przed zainstalowaniem karty microSD w rejestratorze zaleca się formatowanie jej przy pomocy odpowiednich programów.

W przypadku instalacji nowej karty zostaną utworzone 2 pliki, config z ostatnimi używanymi ustawieniami przez urządzenie i manual krótki opis programowania i obsługi.

Aby włączyć rejestrację obrazu i ewentualnie dźwięku należy włożyć kartę microSD do gniazda i przycisnąć jedyny przycisk w rejestratorze.
Kolejne wciśnięcie i dłuższe przytrzymanie przycisku zakończy nagrywanie.
Rejestrator posiada jeszcze inne możliwości załączania:
poprzez wejście Video
- poprzez załączenie napięcia w gnieździe DC
Częstotliwość migania diody czerwonej odpowiada szybkości zapisu (ilość klatek na sekundę).

Rejestrator posiada zegar podtrzymywany bateryjnie. Baterię typu 1220 3V należy wsunąć do gniazda z tyłu rejestratora plusem do góry.
Aby korzystać z rejestracji czasu i daty, należy po pierwszym uruchomieniu rejestratora odczytać z karty microSD plik CONFIG.TXT - ustawić odpowiednią datę i czas ustawiając pole setdate=1. Po włożeniu karty microSD do urządzenia i uruchomieniu nagrywania data i czas zostaną zapisane w urządzeniu. Zostanie to potwierdzone zmianą pola setdate=0 w pliku config.
Gdy czas nie jest prawidłowo rejestrowany należy sprawdzić stan baterii.

Jeśli karta nie została poprawnie włożona, nie jest poprawnie sformatowana lub nie ma na niej już wolnego miejsca zaświeci się dioda czerwona.
Wtedy należy kartę sformatować lub usunąć niepotrzebne pliki (tylko w przypadku nagry

Mapa ŁódźProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mikro kamera z rejestracją na karcie mikro SD wizji i fonii. Polskie menu. Długi czas nagrywania. ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Łódź Art Center !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj