Merchandiser Łódź - Brzezińska - wykładanie towaru

KONTAKT

Łódź - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Łódź - Brzezińska - wykładanie towaru

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy w roli merchandisera w markecie budowlanym w Łodzi - Widzew.
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser/promotor,

Czas pracy:
2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 1,5 godziny, (łącznie 12 godzin miesięcznie/market) dział Oświetlenie; dni i godziny pracy dowolne 11,00 zł brutto godzina

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie przy prestiżowych markach
Zdobycie cennego doświadczenia
Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e mail w temacie wpisując: Merchandiser Łódź - Brzezińska

Mapa ŁódźProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Łódź - Brzezińska - wykładanie towaru

Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !