Magiczne Wakacje 2016

KONTAKT

Łódź - Dodane przez kontakt52 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Magiczne Wakacje 2016

MAGICZNE WAKACJE 2016
W PRZEDSZKOLU CZARY MARY

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 7 lat , do naszego przedszkola Czary Mary przy ul.Pawilońskiej 1 w Łodzi , na Magiczne Wakacje. Przedszkole czynne będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7- 18.

Zapewniamy dzieciom :

Fachową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, zajęcia edukacyjne oraz gry, zabawy, konkursy, spacery i wycieczki.
Na życzenie i za zgodą Rodziców zorganizujemy dla dzieci wycieczki do ciekawych miejsc.
Cztery posiłki w ciągu dnia , owoce oraz ciągły dostęp do napojów.

Nasze wakacyjne propozycje dla dzieci to:

ZABAWA

- codzienne zabawy zapoznawczo- integracyjne przy muzyce
- codzienna gimnastyka poranna , oparta na zabawach ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych wg K. Wlaźnik. W zabawach towarzyszyć nam będą działania zawarte w naszym programie pracy z dzieckiem , ujęte pod hasłem biegnij z nami po zdrowie,
- ruch na powietrzu- zabawy w ogrodzie pikniki i spacery

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

zajęcia dydaktyczne organizowane będą metodą zabawową , w sali i w terenie. Będziemy uczyć się przez zabawę , obserwację , odkrywanie i naśladowanie.

RELAKS

przewidujemy część zabaw relaksacyjnych : przy muzyce, oraz słuchanie bajek. W ramach odpoczynku dzieci oglądać będą mini teatrzyki z użyciem pacynek, sylwetki znanych bohaterów z literatury dziecięcej. Przy sprzyjającej pogodzie relaks w ogrodzie oraz mini pikniki w pobliskim parku.

WARSZTATY TEMATYCZNE

dla dzieci organizujemy ( 2x w tygodniu ) warsztaty:

- taneczne,

- plastyczne,

- teatralne,

- kulinarne.

ZABAWY BADAWCZE

zabawy badawcze to zagadki , gry logiczne oraz czas na swobodną zabawę pod kierunkiem nauczycieli. Dziecko będzie mogło podczas zabawy zaspokajać ciekawość poznawczą, poszerzać swoje zainteresowania i zdobywać nowe doświadczenia.

Nie zabraknie dobrej zabawy, quizów i konkursów z nagrodami.
Zapraszamy od 1 lipca do 31 sierpnia 2015
Ograniczona ilość miejsc- zapisy do 30 czerwca 2015

Cennik :
Czesne za miesiąc 480 PLN, dwa tygodnie 280 PLN, jeden tydzień 180 PLN, jeden dzień 48 PLN

Dzienna stawka wyżywienia za cztery posiłki wynosi 15,00PLN. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu , Rodzice nie ponoszą kosztów wyżywienia , po uprzednim telefonicznym poinformowaniu placówki do godziny 8,00 danego dnia.

Mapa ŁódźProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magiczne Wakacje 2016


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj