Magiczne Wakacje 2016

KONTAKT

Łódź - Dodane przez kontakt52 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Magiczne Wakacje 2016

MAGICZNE WAKACJE 2016
W PRZEDSZKOLU CZARY MARY

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 7 lat , do naszego przedszkola Czary Mary przy ul.Pawilońskiej 1 w Łodzi , na Magiczne Wakacje. Przedszkole czynne będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7- 18.

Zapewniamy dzieciom :

Fachową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, zajęcia edukacyjne oraz gry, zabawy, konkursy, spacery i wycieczki.
Na życzenie i za zgodą Rodziców zorganizujemy dla dzieci wycieczki do ciekawych miejsc.
Cztery posiłki w ciągu dnia , owoce oraz ciągły dostęp do napojów.

Nasze wakacyjne propozycje dla dzieci to:

ZABAWA

- codzienne zabawy zapoznawczo- integracyjne przy muzyce
- codzienna gimnastyka poranna , oparta na zabawach ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych wg K. Wlaźnik. W zabawach towarzyszyć nam będą działania zawarte w naszym programie pracy z dzieckiem , ujęte pod hasłem biegnij z nami po zdrowie,
- ruch na powietrzu- zabawy w ogrodzie pikniki i spacery

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

zajęcia dydaktyczne organizowane będą metodą zabawową , w sali i w terenie. Będziemy uczyć się przez zabawę , obserwację , odkrywanie i naśladowanie.

RELAKS

przewidujemy część zabaw relaksacyjnych : przy muzyce, oraz słuchanie bajek. W ramach odpoczynku dzieci oglądać będą mini teatrzyki z użyciem pacynek, sylwetki znanych bohaterów z literatury dziecięcej. Przy sprzyjającej pogodzie relaks w ogrodzie oraz mini pikniki w pobliskim parku.

WARSZTATY TEMATYCZNE

dla dzieci organizujemy ( 2x w tygodniu ) warsztaty:

- taneczne,

- plastyczne,

- teatralne,

- kulinarne.

ZABAWY BADAWCZE

zabawy badawcze to zagadki , gry logiczne oraz czas na swobodną zabawę pod kierunkiem nauczycieli. Dziecko będzie mogło podczas zabawy zaspokajać ciekawość poznawczą, poszerzać swoje zainteresowania i zdobywać nowe doświadczenia.

Nie zabraknie dobrej zabawy, quizów i konkursów z nagrodami.
Zapraszamy od 1 lipca do 31 sierpnia 2015
Ograniczona ilość miejsc- zapisy do 30 czerwca 2015

Cennik :
Czesne za miesiąc 480 PLN, dwa tygodnie 280 PLN, jeden tydzień 180 PLN, jeden dzień 48 PLN

Dzienna stawka wyżywienia za cztery posiłki wynosi 15,00PLN. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu , Rodzice nie ponoszą kosztów wyżywienia , po uprzednim telefonicznym poinformowaniu placówki do godziny 8,00 danego dnia.

Mapa ŁódźProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magiczne Wakacje 2016


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Hej Łódź !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj