Koordynator ds. Bezpieczeństwa

KONTAKT

Łódź - Dodane przez pawel.lapinski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Koordynator ds. Bezpieczeństwa

Wadwicz to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta- mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Aktualnie dla naszego klienta - lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko :

Zakres zadań

- Kontrolowanie, z wykorzystaniem systemów infrastruktury technicznej ochrony mienia, prawidłowości wypełniania przez pracowników i służb technicznych procedur bezpieczeństwa zatwierdzonych dla obiektu

- Prowadzenie stałego podglądu informacji przesyłanych przez systemy monitorowania ochrony mienia,

- Podejmowanie działań proceduralnych w zakresie występujących na terenie obiektu sytuacji alarmowych, awaryjnych systemów bezpieczeństwa

- Tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej w zakresie administrowania systemami bezpieczeństwa obiektów w celu dostarczenia informacji wspomagających proces decyzyjny w tym zakresie.

- Opracowywanie założeń funkcjonalno-technicznych w celu uzupełnienia bądź rekonfiguracji systemów ochrony obszarów, obiektów oraz urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem integralności systemów i ich automatyzacji jako systemów inteligentnych.

- Realizacja zadań związanych z obsługą Infolinii Bezpieczeństwa oraz zapewnieniem dostępu do obiektów dla Operatorów Alternatywnych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektronika, informatyka, telekomunikacja, matematyka, mechanika; lub pokrewne

- komunikatywna znajomość języka angielskiego;

- preferowane doświadczenie w zakresie projektowania i zarządzania systemami zabezpieczenia technicznego obiektów

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność rozwiązywanie problemów

- umiejętność myślenia strategicznego

- otwartość na nowe doświadczenia i dążenie do własnego rozwoju zawodowego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznym, ambitnym zespole
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Mapa ŁódźProfil założony 5 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Koordynator ds. Bezpieczeństwa

Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !