Konsultant ds. księgowych z j. niemieckim

KONTAKT

Łódź - Dodane przez kmr (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. księgowych z j. niemieckim

Dla naszego międzynarodowego Klienta z siedzibą w Łodzi poszukujemy do pracy Konsultanta ds. księgowych z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska:
Fakturowanie, archiwizacja faktur
Rozliczanie bilansu rachunków bankowych
Czynności związane z obsługą finansową klienta
Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby zamknięcia miesiąca
Wyjaśnianie braku płatności po stronie klienta

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego + komunikatywna znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i księgowości
Umiejętności interpersonalne oraz pracy zespołowej
Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:
Umowę o pracę po pozytywnie odbytym okresie próbnym
Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie cv z następującym numerem referencyjnym w temacie wiadomości: CC14/KSIEGOWYNIEM/LODZ/LODZSTREFA/16.

Mapa ŁódźProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. księgowych z j. niemieckim

Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !