Jesteś studentem/uczniem?Szukasz pracy? Sprawdź to- Łódź

KONTAKT

Łódź - Dodane przez interimax (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Jesteś studentem/uczniem?Szukasz pracy? Sprawdź to- Łódź

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca/ obsługa klienta

Miejsce pracy: Łódź

Jeśli jesteś uczniem/ studentem i szukasz zatrudnienia to dobrze trafiłeś!
Sprawdź tą ofertę!

Zakres obowiązków:
Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach
Towarowanie i opieka nad powierzonym działem.
Dbanie o estetykę punktu

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i handlu
Znajomość zasad obsługi Klienta
Status osoby uczącej się
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia - motywacyjny system premiowy
Stabilne zatrudnienie
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy
Dłuższą perspektywę współpracy

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Mapa ŁódźProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Jesteś studentem/uczniem?Szukasz pracy? Sprawdź to- Łódź

Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam