Jesteś studentem/uczniem?Szukasz pracy? Sprawdź to- Łódź

KONTAKT

Łódź - Dodane przez interimax (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Jesteś studentem/uczniem?Szukasz pracy? Sprawdź to- Łódź

Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX - realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko:

Sprzedawca/ obsługa klienta

Miejsce pracy: Łódź

Jeśli jesteś uczniem/ studentem i szukasz zatrudnienia to dobrze trafiłeś!
Sprawdź tą ofertę!

Zakres obowiązków:
Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach
Towarowanie i opieka nad powierzonym działem.
Dbanie o estetykę punktu

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i handlu
Znajomość zasad obsługi Klienta
Status osoby uczącej się
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia - motywacyjny system premiowy
Stabilne zatrudnienie
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy
Dłuższą perspektywę współpracy

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Mapa ŁódźProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Jesteś studentem/uczniem?Szukasz pracy? Sprawdź to- Łódź

Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !