Inżynier Sprzedaży

KONTAKT

Pabianice - Dodane przez pawel.lapinski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Inżynier Sprzedaży

Wadwicz to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta- mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki:

Sprzedaż produktów z kategorii energia odnawialna i systemy gromadzenia energii
Realizowanie planu sprzedaży
Aktywne poszukiwanie klientów na terenie Polski i Europy
- Pomoc inżynierska przy produkcji w Pabianicach
Sporządzanie raportów i sprawozdań z wykonywanej pracy

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe
- Gotowość do wyjazdów do klientów na terenie całej Polski
Umiejętność wyszukiwania klientów
Umiejętność dobrej organizacji pracy
Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie ofert i komunikacji z klientami zagranicznymi
Komunikatywność, obowiązkowość i dokładność,
Umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowym atutem będzie
Znajomość branży fotowoltaicznej i/lub znajomość branży pakietów akumulatorowych
Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
Ukończone studia lub szkoły o profilu elektronicznym, elektrycznym

Oferujemy:

Pracę w obszarze nowoczesnych i szybko rozwijających się technologii
Podstawę wynagrodzenia w wysokości 2000zł netto + prowizję od sprzedaży
Niezbędne narzędzia do pracy samochód służbowy, telefon, laptop
Możliwość rozwoju zawodowego
Praca z doświadczonym zespołem specjalistów w branży pakiety akumulatorowe i systemy fotowoltaiczne
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego oraz karty Benefit

Mapa PabianiceProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inżynier Sprzedaży

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !