Holandia - praca w szklarni przy pomidorach

KONTAKT

Łódź - Dodane przez Euronauka (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Holandia - praca w szklarni przy pomidorach

Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) poszukuje do pracy w Holandii pracowników szklarni - praca przy pomidorach.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę na czas określony

Opis stanowiska
Zrywanie i sortowanie pomidorów
Ścinanie, obrywanie liści
inne prace związane

Wymagania:
Doświadczenie przy pielęgnacji i zbiorach pomidorów!
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej
podstawowym pozwalająca na zrozumienie podstawowych instrukcji
Odpowiedzialność oraz elastyczność
Umiejętność pracy na różnych stanowiskach pracy
Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Pracodawca oferuje:
Wynagrodzenie - 8,58 euro brutto / godz
Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Pozostałe informacje:
Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
Pracownik opłaca ubezpieczenie zdrowotne.
Koszt ubezpieczenia i zakwaterowania - łącznie ok. 30euro tygodniowo.

Rekrutacja:
CV należy przesyłać na adres email agencji.
W pierwszej kolejności rozpatrywane będą CV w j. angielskim.

Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa ŁódźProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Holandia - praca w szklarni przy pomidorach

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !