Front-End Web Developer

KONTAKT

Łódź - Dodane przez gdansk2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Front-End Web Developer

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (WPIS do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Wymagania:
-min. rok doświadczenia w tworzeniu interfejsu użytkownika dla aplikacji internetowych
-bardzo dobra znajomość języka HTML 5, CSS 3
-dobra znajomość języka JavaScript oraz frameworka jQuery
-umiejętność dostosowania interfejsu użytkownika do potrzeb urządzeń mobilnych

MILE WIDZIANE:
-doświadczenie w stosowaniu technologii AJAX
-doświadczenie w stosowaniu technologii XML, XSLT
-doświadczenie w stosowaniu formatu JSON

Obowiązki:
-tworzenie i rozwój interfejsu użytkownika w ramach projektów wew. firmy
-opracowywanie interfejsu użytkownika na podstawie dostarczonych projektów graficznych
-projektowanie i implementację złożonych elementów interfejsu użytkownika (budowanie bazy komponentów)

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki finansowe
-dodatkowe długoterminowe benefity powiązane z zajmowanym stanowiskiem pracy
-możliwość rozwijania swoich umiejętności
-styczność z nowymi technologiami w branży informatycznej
-komfortowe warunki i właściwe narzędzia pracy
-przyjazną atmosferę

Mapa ŁódźProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Front-End Web Developer

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Hej Łódź !