biuro "Doradztwo i Kariera" dla osób z niepełnosprawnościami w Łodzi

KONTAKT

Łódź - Dodane przez dik_lodz1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia biuro "Doradztwo i Kariera" dla osób z niepełnosprawnościami w Łodzi

Szanowni Państwo,

W ramach projektu pn. Doradztwo i Kariera sieć na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami współfinansowanego ze środków PFRON, realizowanego przez Wspólnotę Roboczą Związków Organizacji Socjalnych WRZOS w Warszawie, uruchomione zostało Regionalne Biuro Doradztwa i Kariery w Łodzi.

W ramach działalności biura oferujemy bezpłatne:

- doradztwo zawodowe,

- doradztwo psychologiczne,

- pośrednictwo pracy,

- szkolenia zawodowe (uzależnione od potrzeb os. niepełnosprawnych),

- warsztaty aktywizacji zawodowej.

Regionalne Biuro Doradztwa i Kariery kieruje swoje usługi do osób pełnoletnich, posiadających orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz do osób z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności, wydane z uwagi na upośledzenie umysłowe.

Do udziału w projekcie kwalifikowane będą osoby nie będące uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej i nie będące pracownikami zakładów aktywizacji zawodowej, a także nie będące uczestnikami szkoleń współfinansowanych ze środków PFRON.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnego doradztwa zapraszamy do biura przy ul. Rewolucji 1905r nr 52, pok.H001 w budynku Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00 16:00. Zachęcamy również do konsultacji za pomocą poczty elektronicznej, adres email poniżej, bądź telefonicznych pod numerem: 881 714 519.

Celem naszych działań jest aktywizacja osób z niepełnosprawnościami do powrotu lub wejścia na otwarty rynek pracy. Liczymy na pomoc ze strony Państwa Instytucji w zakresie dotarcia do potencjalnych uczestników realizowanego przez nas projektu. Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnianie informacji o działalności naszego biura wśród osób korzystających z usług Państwa Instytucji. Pracownicy biura mogą również uczestniczyć na organizowanych spotkaniach informacyjnych z osobami z niepełnosprawnościami, celem przedstawienia działalności specjalistów biura.

Mapa ŁódźProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - biuro "Doradztwo i Kariera" dla osób z niepełnosprawnościami w Łodzi


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj