biuro "Doradztwo i Kariera" dla osób z niepełnosprawnościami w Łodzi

KONTAKT

Łódź - Dodane przez dik_lodz1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia biuro "Doradztwo i Kariera" dla osób z niepełnosprawnościami w Łodzi

Szanowni Państwo,

W ramach projektu pn. Doradztwo i Kariera sieć na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami współfinansowanego ze środków PFRON, realizowanego przez Wspólnotę Roboczą Związków Organizacji Socjalnych WRZOS w Warszawie, uruchomione zostało Regionalne Biuro Doradztwa i Kariery w Łodzi.

W ramach działalności biura oferujemy bezpłatne:

- doradztwo zawodowe,

- doradztwo psychologiczne,

- pośrednictwo pracy,

- szkolenia zawodowe (uzależnione od potrzeb os. niepełnosprawnych),

- warsztaty aktywizacji zawodowej.

Regionalne Biuro Doradztwa i Kariery kieruje swoje usługi do osób pełnoletnich, posiadających orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz do osób z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności, wydane z uwagi na upośledzenie umysłowe.

Do udziału w projekcie kwalifikowane będą osoby nie będące uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej i nie będące pracownikami zakładów aktywizacji zawodowej, a także nie będące uczestnikami szkoleń współfinansowanych ze środków PFRON.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnego doradztwa zapraszamy do biura przy ul. Rewolucji 1905r nr 52, pok.H001 w budynku Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, od poniedziałku do piątku,
w godzinach 8:00 16:00. Zachęcamy również do konsultacji za pomocą poczty elektronicznej, adres email poniżej, bądź telefonicznych pod numerem: 881 714 519.

Celem naszych działań jest aktywizacja osób z niepełnosprawnościami do powrotu lub wejścia na otwarty rynek pracy. Liczymy na pomoc ze strony Państwa Instytucji w zakresie dotarcia do potencjalnych uczestników realizowanego przez nas projektu. Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnianie informacji o działalności naszego biura wśród osób korzystających z usług Państwa Instytucji. Pracownicy biura mogą również uczestniczyć na organizowanych spotkaniach informacyjnych z osobami z niepełnosprawnościami, celem przedstawienia działalności specjalistów biura.

Mapa ŁódźProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - biuro "Doradztwo i Kariera" dla osób z niepełnosprawnościami w Łodzi


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Radio Łódź !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj