BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki"

KONTAKT

Łódź - Dodane przez j.wieclawska (osoba prywatna) -

BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki"

Pełna treść ogłoszenia BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki"

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA BEZPŁATNE SZKOLENIA!

Witam Państwa!

Serdecznie zapraszam do udziału w projekcie *Zielona strona gospodarki*, którego realizatorem jest Przedsiębiorstwo Technologiczne *POLWIND* Sp. z o.o. W partnerstwie z Uniwersytetem Technologiczno - Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich z Bydgoszczy, w ramach, którego można skorzystać z bezpłatnych szkoleniach z zakresu pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz małych elektrowni wiatrowych jak również szkoleń energetycznych (grupy: G1, G2, G3).

Obecnie rekrutujemy uczestników szkolenia z zakresu POMP CIEPŁA, które zostanie zorganizowane w ramach projektu pt. Zielona strona gospodarki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie dedykowane jest do przedsiębiorców i ich pracowników działających na terenie województwa łódzkiego w szeroko rozumianej branży odnawialnych źródeł energii.

Termin szkolenia: 06 - 09.12.2013

Miejsce szkolenia: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego


W ramach szkolenia macie Państwo również zapewnione: serwis kawowy, wyżywienie, materiały dydaktyczne, zwrot kosztów dojazdu (dla osób zamieszkałych/ prowadzących działalność poza Łodzią)

Harmonogram szkolenia:

Piątek 06.12.2013

08:30 - 16:00 szkolenie, zajęcia z Panem dr inż. Andrzejem Mrozińskim
13:00 - 13:30 przerwa obiadowa

Sobota 07.12.2013

08: 30 - 16: 00 szkolenie, Zajęcia z Panem dr inż. Andrzejem Mrozińskim
13: 00 - 13: 30 przerwa obiadowa

Niedziela 08.12.2013

08: 30 16: 00 szkolenie, Zajęcia z Panem mgr inż. Tomaszem Mania
13: 00 - 13: 30 przerwa obiadowa

Poniedziałek 09.12.2013

08: 30 16: 00 szkolenie, Zajęcia z Panem dr Tadeuszem Trocikowskim
13: 00 - 13: 30 przerwa obiadowa


ZAPRASZAMY!

W związku z powyższym harmonogramem wszystkich uczestników szkolenia prosimy o przybycie w piątek na miejsce szkolenia na godzinę 08:15. Przed rozpoczęciem szkolenia spotkają się Państwo z personelem projektu, w celu wypełniania deklaracji uczestnictwa w projekcie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu z zakresu pomp ciepła prosimy o kontakt, ponieważ konieczne jest przesłanie i zapoznanie się z dokumentacją.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani innym szkoleniem, bądź innym terminem, prosimy o kontakt z kadrą projektu w celu uzgodnienia.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Artur Trocikowski lub specjalistą ds. organizacji i monitoringu Joanna WięcławskaPozdrawiam,
Joanna Więcławska

Mapa ŁódźProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki" ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Optyk-Zeiss !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Klub Im fit !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj