BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki"

KONTAKT

Łódź - Dodane przez j.wieclawska (osoba prywatna) -

BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki"

Pełna treść ogłoszenia BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki"

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA BEZPŁATNE SZKOLENIA!

Witam Państwa!

Serdecznie zapraszam do udziału w projekcie *Zielona strona gospodarki*, którego realizatorem jest Przedsiębiorstwo Technologiczne *POLWIND* Sp. z o.o. W partnerstwie z Uniwersytetem Technologiczno - Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich z Bydgoszczy, w ramach, którego można skorzystać z bezpłatnych szkoleniach z zakresu pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz małych elektrowni wiatrowych jak również szkoleń energetycznych (grupy: G1, G2, G3).

Obecnie rekrutujemy uczestników szkolenia z zakresu POMP CIEPŁA, które zostanie zorganizowane w ramach projektu pt. Zielona strona gospodarki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie dedykowane jest do przedsiębiorców i ich pracowników działających na terenie województwa łódzkiego w szeroko rozumianej branży odnawialnych źródeł energii.

Termin szkolenia: 06 - 09.12.2013

Miejsce szkolenia: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego


W ramach szkolenia macie Państwo również zapewnione: serwis kawowy, wyżywienie, materiały dydaktyczne, zwrot kosztów dojazdu (dla osób zamieszkałych/ prowadzących działalność poza Łodzią)

Harmonogram szkolenia:

Piątek 06.12.2013

08:30 - 16:00 szkolenie, zajęcia z Panem dr inż. Andrzejem Mrozińskim
13:00 - 13:30 przerwa obiadowa

Sobota 07.12.2013

08: 30 - 16: 00 szkolenie, Zajęcia z Panem dr inż. Andrzejem Mrozińskim
13: 00 - 13: 30 przerwa obiadowa

Niedziela 08.12.2013

08: 30 16: 00 szkolenie, Zajęcia z Panem mgr inż. Tomaszem Mania
13: 00 - 13: 30 przerwa obiadowa

Poniedziałek 09.12.2013

08: 30 16: 00 szkolenie, Zajęcia z Panem dr Tadeuszem Trocikowskim
13: 00 - 13: 30 przerwa obiadowa


ZAPRASZAMY!

W związku z powyższym harmonogramem wszystkich uczestników szkolenia prosimy o przybycie w piątek na miejsce szkolenia na godzinę 08:15. Przed rozpoczęciem szkolenia spotkają się Państwo z personelem projektu, w celu wypełniania deklaracji uczestnictwa w projekcie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu z zakresu pomp ciepła prosimy o kontakt, ponieważ konieczne jest przesłanie i zapoznanie się z dokumentacją.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani innym szkoleniem, bądź innym terminem, prosimy o kontakt z kadrą projektu w celu uzgodnienia.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Artur Trocikowski lub specjalistą ds. organizacji i monitoringu Joanna WięcławskaPozdrawiam,
Joanna Więcławska

Mapa ŁódźProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - BEZPŁATNE SZKOLENIA w projekcie "Zielona strona gospodarki" ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Łodzi. Prowadzisz serwis o Łodzi lub zwiazany z Łódź - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Radio Łódź !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Hej Łódź !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Łódź Strefa zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Łodzi: Pabianice ogłoszenia - Ozorków darmowe ogłoszenia - Łask ogłoszenia bezpłatne - Zduńska Wola ogłoszenia - Piotrków Trybunalski sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Łódź Strefa wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj