10 x Senior Developer JavaScript

KONTAKT

Łódź - Dodane przez gdansk2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia 10 x Senior Developer JavaScript

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SENIOR DEVELOPER JAVASCRIPT

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Co najmniej 4 lata udokumentowanego doświadczenia w projektach komercyjnych.
- JavaScript - poziom zaawansowany
- HTML 5
- CSS 3
- AJAX
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu RIA
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (częsta komunikacja z
anglojęzycznymi klientami)

Mile widziana znajomość:
- Backbone js, Require js, Jasmine js

Obowiązki:
- Praca przy różnych projektach dotyczących bankowości
- Rozwój aplikacji/ systemów

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość nawiązania długiej współpracy
- Pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres e-mail z podaniem nr ref. SDEV/JAVS/LODZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Mapa ŁódźProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - 10 x Senior Developer JavaScript

Zobacz stronę Łódź Art Center !Zobacz stronę Łódź DESIGN !Zobacz stronę Łódzki Klub Sportowy !Zobacz stronę Łódź Nasze Miasto !Zobacz stronę Hej Łódź !Zobacz stronę Klub Im fit !Zobacz stronę Uniwersytet Łódzki !